2009. február 19., csütörtök

bleach a nagy műbránerével
sasuke super démon változatban


sasuke és mögöte meg a saringan
bleach egy jó anime és egy kép mert le szoptatok

jó és rossz naruto és sasuke

2009. február 12., csütörtök

yoda béka











amugy nincs játék mert csakugy montam de amugy cumi cumi gecik





























2009. február 5., csütörtök

játék világ




császtok az oldalamon itt sok játék van.anyit jáchatok amenyit akkartok de itt én vagyok az isten jo aranka.


Amugy a nevem joni richárd


Itt meg egy faja kép